Slovo mladých

Ako sa nám tu žije ...

Dátum: 02.10.2011

Vložil: Čatajčianka XL

Titulok: Kultúrny život

Podla posúdenia protichodných príspevkov /hádania sa/ na verejnom zhromaždení - 29.sept.2011, v tieto volebné obdobia nemáme nádej slušne, kultúrne žiť. Honosná budova slúži len pre detičky a našich dôchodcov ...

Dátum: 02.10.2011

Vložil: Ja 16 - ka

Titulok: Ako spoločensky žijeme ?

Veď krčma by nám mala stačiť tak ako vetšine našich starších ,pravda !? Pán starosta a poslanci nevedia povedať ani slovo. Inak povedané, aj medzi nimi sú krčmové prípady ...

Dátum: 19.10.2011

Vložil: MK...

Titulok: kulturák

...pred nejakým rokom na zábave bola akási výtržnosť jedného či dvoch opilcov a od vtedy sú zábavy preventívne zrušené. Všetci sme teba výtržníci ? 12 rokov tu je alebo bude ten istý človek starostom - on si asi s tými čo radi pozrú na dno pohárika veľmi neporadí.

Dátum: 04.11.2011

Vložil: Aurel

Titulok: Re:kulturák

Pokiaľ si dobre pamätám, zábavy organizované mládežou končili vždy bitkou a rozbíjaním zariadenia v sále, čo bolo i pravým dôvodom ich zrušenia. Vyčíslenie škôd po poslednej zábave stálo občanov obce 70.000 ,- Sk. Ďalej podotýkam, že zrušenie týchto bujarých zábav bolo nie pred nejakým rokom ale presne v roku 1993 obecným zastupiteľstvom, kedy bol vo funkcii starostu obce Ing. Bacigál. Ak ste bol rodenný čatajan tieto problémi by ste veľmi dobre poznal a nečerpal by ste zo zdroja " čo jedna babka povedala a akási výtržnosť".

Dátum: 07.11.2011

Vložil: MK

Titulok: Re:Re:kulturák

To bolo za čias hrubca VLADAra a jeho napodobňovatelia majú dnes už 50 rokov my sme nová generácia. Ale o tekýto radikálny postoj hromadného hodnotenia predsa nemá nikto záujem - nedáva žiadne východisko !? ... ovela, ovela viac stoja napr. prehraté súdne trovy za zastaralé komunistické myslenie.

Dátum: 22.02.2012

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:Re:Re:kulturák

... a nie toľko to stojí ! Oveľa viac a každý drží (pekne povedané) ústa - tomu sa hovorí GORILA.

Dátum: 13.09.2012

Vložil: Dominik

Titulok: Re:kulturák

Netreba byť rodený čatajan - väčšina dedín na Slovensku má rovnaké problémy. Prebehol pomaly rok a bola prvá silvestrovská zábava, aj batôžková veselica bez rozbíjania a škôd a nebolo treba vyhadzovačov , hasičov, tak ako tvrdil bývalý poslanec - nezúčastnili sa totiž zaostalci a opilci.

Dátum: 01.11.2011

Vložil: Mlaď Čatajská

Titulok: Odpísaná generácia ?

Kto má udržiavať kultúrne tradície a veselý život v obci ? ... Keď sú na to zvolení a dobre platení ľudia a vraj aj časom overení !?
/P.S. Pomohla mi mama./

Dátum: 14.01.2014

Vložil: Katka

Titulok: Re:Odpísaná generácia ?

aké tradície, prosím ťa? pozri na dychovku Čatajanka... samí starí ľudia, mladí o to nemajú záujem...

Dátum: 29.12.2015

Vložil: Odpísaná generácia

Titulok: Re:Re:Odpísaná generácia ?

Prečo mladí ľudia v Čataji nemajú o nič záujem ? Veď tu bol funkčný súbor ľudových tancov, ľudia v Čataji vedia veľmi pekne spievať ( viď súbor Čatajan ), ľudia chodia za klasickým tancom mimo Čataj. Najviac čo tu všade počúvam je , že nikto nič nerobí. MLADÍ začnite od seba CHCITE !!!

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok